10-тм-в
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 BİT VE BİR KADIN

2 BİT VE BİR KADIN Empty 2 BİT VE BİR KADIN

Mesaj tarafından {schalk} Cuma Mayıs 02, 2008 11:37 pm

daha önce yazıldı mı bilemicem ama 2 BİT VE BİR KADIN Biggrin ben yine de paylaşayım

Bir kadının omzunda iki tane bit konuşmaktadırlar:
-Abi napalım?
-Ben merak ediyorum insan vücudu nasıl birşey.Bak şimdi sen arkadan ben önden gideyim.Aşağıda buluşalım ve başımıza neler geldi anlatalım birbirimize.
-Tamam abi der ve ayrılırlar.Biri kadının vucudunda önden biri de arkadan gideceklerdir.

Bir süre geçer ve aşağı da buluşurlar,ikisi de perişan haldedirler.
Önden giden bit:
-Neler oldu anlat bakalım.
Arkadan giden bit anlatmaya başlar:
-Abi ben şimdi boynundan başladım gittim gittim gittim bayaaaa uzun gittim en sonunda iki dağın arasına geldim oradan geçtim orda bir çukur vardı ama ne çukur içine düşmüş bir anda abi berbattı çık çıkabilirsen. Peki sen abi?
-Ohooo sen sadece bu mu?Bak şimdi ben anlatayım.Ben gittim ggittim gittim iki tepenin arasına geldim tepelerin arasında geçtim sonra yine gittim gittim gittim bi uçurumun kenarına geldim.Uçurumun kenarındaki otlar çok kaygandı ayağım kaydı içine düştüm.Çıkmaya uçraşırken kel bi adam geldi ve beni kovalamaya başladı.O kovaladı ben kaçtım o kovaladı ben kaçtım.Yakalayamadığı için beni sinirlendi ve tükürdü gitti der
2 BİT VE BİR KADIN Biggrin2 BİT VE BİR KADIN Biggrin2 BİT VE BİR KADIN Biggrin2 BİT VE BİR KADIN Biggrin
{schalk}
{schalk}
ѕιтє α∂мιηι
ѕιтє α∂мιηι

Erkek
İş/Hobiler : YOQ
Lakap : ODA YOQ

https://10tmb.yetkinforum.com

- Similar topics