10-тм-в
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BABAM ÇOK FENA S........R

BABAM ÇOK FENA S........R Empty BABAM ÇOK FENA S........R

Mesaj tarafından {schalk} Cuma Mayıs 02, 2008 11:41 pm

bir anne ve babanın üç çocuğu varmış ve bu çocuklar anne ve babasını hiç başbaşa bırakmazlarmış. artık hiç yanlız kalamayan anne ve baba nere gitse nere çıksa hepyanlarında gelen çocuklarından sıkılırlar . daha doğrusu cinsel ilişkiye giremedikleri için canları çok sıkılır bu böle bir iki yıl devam etmiş ve bir gün babanın canına tak eder ve yattıktan sonra karısıyla anlaşır ertesi gün yemekte anne üstüne bilerek yemek döker ve çocuklarına dönerek ben mutfağa eteğimi silmeye gidiyorum der bu arada çocuklar yemeğe yumulmuşlardır ve arkasından çocukların babaları çocuklar bende annenize yardım edeyim diyerek yemek masasından kalkar o arada koşarak mutfağa giden baba ile anne bir an önce mutfakta ilişkiye girerler ve o aradada çocuklardan biri masadan kalkarak mutfağa gider ve kapıyı aralayarak açar ve koşarak kardeşlerinin yanına gelir ve şöyle der sakın üzerinize yemek dökmeyin yoksa babam mutfak ta çok fena ZÜKÜYO walla
{schalk}
{schalk}
ѕιтє α∂мιηι
ѕιтє α∂мιηι

Erkek
İş/Hobiler : YOQ
Lakap : ODA YOQ

https://10tmb.yetkinforum.com