10-тм-в
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KARMA FIKRALAR

KARMA FIKRALAR Empty KARMA FIKRALAR

Mesaj tarafından {schalk} Cuma Mayıs 02, 2008 11:53 pm

KAYKAY
Üç adam ölür ve cennete giderler. Sorgu meleği birincisine sorar, "Seni cennete yollamadan önce sana bir sorum var: Karına karşı sadık oldun mu?" Adam yanıtlar; "Evet, asla bir başka kadına bakmadım." Sorgu meleği, "Şuradaki Rolls-Royce'u görüyor musun? O senindir. Cennetteyken kullanabilirsin.." Sorgu meleği ikinci adama da aynı soruyu sorar ve şu cevabı alır; "Bir kez karımı aldattım ama bunu ona itiraf ettim. Beni bağışladı ve mutlu yuvamızı kurtardık." Bunun üzerine sorgu meleği, "Şuradaki Mercedes'i görüyor musun? Cennetteyken onu kullanacaksın.." der ve üçüncü adama da sorar, "Karını hiç aldattın mı?" Adam yutkunur ve şöyle der; "itiraf edeyim ki; bulduğum her kıza asıldım ve her fırsatta onlarla yattım, birçoğu ile beraber oldum. Üzgünüm." Sorgu meleği; "Ehh" der, "Ama temelde iyi bir adamsın. Şuradaki eski vosvos'u görüyor musun? Cennette onu kullanacaksın." Bunun üzerine üç adam vedalaşır, arabalarına atlar ve kendi yollarına giderler. Birkaç hafta sonra ikinci ve üçüncü adam birlikte gezerlerken barın önünde birinci adamın Rolls-Royce'unu görürler. Bara girdiklerinde adamın perişan bir halde, etrafındaki boş şişelerin arasında salya sümük oturduğunu görürler ve şaşırırlar. "Heyy! ne oldu sana?" der ikinci adam, "Cennettesin, altında bir Rolls-Royce var, hersey mükemmel ama sen niye bu haldesin?" "Bugün karımı gördüm!" der birinci adam. Diğerleri; "Aaaa! ne kadar güzel, peki derdin nedir?" diye sorarlar. Adam içini çekerek konuşur, "Kaykay'la dolaşıyordu..."
-------------------------------------------------------
KURŞUN
Bir gün hamile bir kadın mağazada alışveriş yaparken, bir çatışma çıkar ve vurulur. Hemen hastaneye kaldırırlar. Doktor ameliyat sonrası kadına: "Hanımefendi hayati tehlikeyi atlattınız. Ancak iki kursunu çıkaramadık. Bunlardan biri doğacak olan kız çocuğunuza diğeri ise erkek çocuğunuza isabet etmiş. Şimdi çıkarırsak ölürler. Ancak üzülmeyin ileride bu kurşunları vücutlarından atarlar. Kadın doğum yapmış. Çocuklar sağlıklı. Aradan yıllar geçmiş. Kız çocuğu bir gün bahçede oynarken "Anne anne çabuk gel" diye bağırmış. Annesi telaş içinde "Ne oldu kızım?" diye kosmuş. "Bak anne vücudumdan bir demir parçası çıktı. Kadın sevinmiş: "Telaşlanma. Doktor amcan demişti. Bak kurşunu vücudundan attın. Bundan birkaç gün sonra bu kez erkek çocuk bağırmış. "Anne anne çabuk gel!" Kadın yine telaşla koşmuş: "Ne oldu oğlum?", "anne, mastürbasyon yaparken kediyi vurdum!"
------------------------------------------------------
BEYAZ AYI
Karı-kocanın bir oğlu bulunmaktadır.Çocuk sürekli evdeki dolaplara saklanıp kendi kendine oyun oynamaktadır.Anne ve babası ne kadar ceza verse de çocuk yine de dolaplara saklanıp orda oyun oynamaya devam eder.
Bir gün kadın sevgilisini eve getirmiştir ve yatak odasında sevişmektedir.O sırada kadının kocası gelir.Kadın hemen sevgilisine dolaba girmesini söyler ve bu kez de gelen kocasıyla sevişmeye başlar.Kadının sevgilisi dolaba girmiştir ama dolapta karı-kocanın oğlu da bulunmaktadır.Adam karanlıkta yarı çıplak otururken birden bi ses duyar:
-Amca benim beyaz bir ayım var...
-Ulan sen nerden çıktın?
-Sen benim beyaz ayımı alıcaksın.
-Ben oyuncak ayıyı napayım?
-Alıcaksın hemde 50 dolara.
-Almıyorum!!
-Alıcaksın yoksa çıkıp babama söylerim
-Tamam tamam al şu 20 doları
Aradan bir kaç dakika geçer
-Amca sen benden aldığın o beyaz ayımı geri vericeksin
-Ulan ben ona 50 dolar verdim.Vermem!!
-Vericeksin yoksa çıkar babama söylerim
-Al lan al!!!
Aradan birkaç dakika daha geçer
-Amca sen benim beyaz ayımı alıcaksın hemde 100 dolara
-Haaaa!!!???
Bu böyle sabaha kadar devam eder ve çocuk adamın ne kadar parası varsa hepsini alır.O paralarla ertesi gün gidip kendisine güzel bir bisiklet alır.Annesi bisikleti görünce:
-Oğlum bu bisiklet nerden çıktı?
-Benim anne
-Nasıl aldın onu hemen söyle
-Yerde para buldum anne
-Hemen bisikleti iade ediyorsun ve parasını alıp gidip kiliseye bağışlıyorsun ve sonra da rahibe günah çıkarıyorsun
Çocuk eli mecbur bisikleti geri iade eder,parasını gidip kiliseye bağışlar ve rahibe günah çıkartmak için kabine girer.Rahip:
-Buyur evladım anlat
-Rahip amca benim beyaz bir ayım var
Rahipten gelen ses:
-Haaaassss................ laaaaaaaaannnnnnn!!!!!!!!!!!
---------------------------------------------
TEYZE-AMCA
Bir gün çocuk bahçede kendi halinde oynarken babasının arabasını görür ama araba eve girmek yerine evin önünde geçip ormana doğru sapar.Çocuk merak eder babam niye eve gelmedi diye ve o da ormana gider.Babası çocuğun teyzesiyle beraber arabadadır ve öpüşmektedirler.Teyzesi önce babasının gömleğini çıkarır.Babası da teyzesinin bluzunu çıkarır.Bir müddet daha izleyen çocuk sonra koşa koşa eve gider.Yemek pişiren annesinin eteğine yapışarak:
-Anne anne daha demin babamı gördüm
-Eee oğlum ne var bunda
-Babam arabayla ormana gitti bende gittim teyzemle arabadaydılar
-Eeee??????
-Teyzemle babam öpüşüyorlardı sonra teyzem babamın gömleğini babam da teyzemin bluzunu çıkardı....
-Dur dur bu çok ilginç bir hikaye.Sen bunu unutma ve akşam yemeğinde sofrada devam et der
Akşam olur aile sofraya oturmuştur.
-Eee oğlumc bugün bana anlattığın o ilginç hikayeye devam eder misin?
-Bugün babamın arabasını gördüm.Arabayla ormana gitti bende gittim.Arabada teyzemle öpüşüyorlardı sonra teyzem babamın gömleğini babamda teyzemin bluzunu çıkardı ve sonra geçen yaz babam iş seyahatindeyken annemin amcamla yaptığı şeyi yaptılar
---------------------------------------------------------------------
DÜŞMAN ASKERLERİ
Birgün kasabanın birinde papaz vaaz vermektedir.Vaaz bittikten sonra papaz kasabanın nüfusunun azlığından konuyu açar ve:
-Kim ki eşiyle cinsel birleşme yaşarsa bir tabur düşman askeri öldürmüş kadar sevaba girer.
Vaazdan eve dönen bir karı-koca.Kadın kocasına:
-Hadi kocacım papaz ne dedi cinsel birleşme yaşayan çiftler bir tabur düşman askeri öldürmüş kadar sevaba giriyormuş.Hadi bir tabur düşman askeri öldürelim der ve kocası kabul edince ilişkiye girerler.Aradan biraz zaman geçer
-Hadi kocacım bir tabur düşman askeri daha öldürelim der adam yine kabul eder ve yine ilişkiye girerler ve bu uzun süre hep aynı gider.Bittiği zaman kadın hep bir daha demektedir.Artık adam yorgunluktan bitmek üzeredir.O sırada çiftin oğlu sinirle bağırır:
-Ya yeter ama sizin sesinizden dolayı uyuyamıyorum susun artık
-Oğlum napayım ananın orasına düşman askerleri karargah kurmuş öldür öldür bitmiyolar...
-----------------------------------------------------------------
İKİ ARKADAŞ
iki samimi arkadaş varmış. Bunların dünya görüşleri birbirlerine tersmiş. Biri, namazında niyazında, dünya malında gözü olmadan, içki içmeden, karı kızla yatmadan camiden çıkmaz, öteki ise onun yapmadığı her şeyi yapar yaptıklarını yapmazmış. Derken sefahat düşkünü erkenden ölmüş. Aradan yıllar geçtikten sonra sofu olan da ölmüş. Sofu dogrudan cennete gitmiş. Ağaçlar altında yatıyor yiyor içiyormuş. Aklına arkadaşı gelmiş. Meleklere sormuş cehennemde oldugunu isterse ziyaret edebileceğini söylemişler Bu da kalkmıs arkadaşını ziyarete gitmiş. Bir de ne görsün arkadaşının elinde nadide Fransız şarabı, koynunda cennette bile bulunmayacak derecede güzel bir kadın. Sofu hayretle "Bu nasıl iş? Sen dünyada da sefa sürdün burda da sürüyorsun. Nerede Allah'ın adaleti?" diye sormuş. Arkadaşı derin bir ah cekerek "bu benim için büyük işkence" diye yanıtlamis. Sofu yeniden "bu nasıl işkence?" diye sormus. "Sorma.." demiş arkadaşı "bu şişeyi görüyor musun? Bunun dibi delik"; "Ya o güzel kadın?" diye atılmış Sofu. Cehennemdeki arkadaşı iç çekerek "Ah, ahhh, Onun da dibinde delik yok" demiş
---------------------------------------------------------------
AMERİKA
Temel ve Dursun bir gün ellerinde sazla Amerikaya giderler. Bayağı dolaştıktan sonra yorulurlar ve uyurlar. Sabah kalktıklarında etraflarında bir sürü kızılderili görürler, çok korkarlar.. Temel Dursun'a "Dur bunlar hayatta saz görmemiştir, bi saz çalayım da kaçsınlar" der. Temel'in sazı çalmasıyla kızılderililer hızla kaçarlar. Dursun "vaay sen bunları sadece bir sazla kaçırdın... o zaman buranın adı TEKSAZ olsun" der. Ertesi gün uyurlar; uyandıklarında gene karşılarında kızılderilileri görürler. Bu sefer Temel "dur başka bi yöntemim var" der ve güçlü bir sesle osurur. Ve adamlar kaçmaya başlarlar. Dursun da "mademki adamları osurup ta kaçırttın buranın adı LAZVEGAZ olsun" der. Ertesi gün dolaştıktan sonra tekrar uyurlar; sabah kalktıklarında etraflarında gene kızılderilileri görürler. Bu sefer Dursun "bi de ben saz çalayım de korkup kaçsınlar" der. Dursun sazı çalar ama kızılderililer korkmaz ve sazı Dursun'un ?ötüne sokarlar. Temel de "ehe...bu sazı senin g*tüne soktular o zaman buranın adı ARKANSAZ olsun." der

KARMA FIKRALAR BiggrinKARMA FIKRALAR BiggrinKARMA FIKRALAR BiggrinKARMA FIKRALAR BiggrinKARMA FIKRALAR BiggrinKARMA FIKRALAR BiggrinKARMA FIKRALAR BiggrinKARMA FIKRALAR Biggrin
{schalk}
{schalk}
ѕιтє α∂мιηι
ѕιтє α∂мιηι

Erkek
İş/Hobiler : YOQ
Lakap : ODA YOQ

https://10tmb.yetkinforum.com